"you lose some body. its not a process." این جمله رو استاد در جواب کسی که اصرار داشت لاست  ing میگیره گفت. ولی من فکر میکنم ایت ایز ا پراسس. اینطور نیست که یک روز صبح یا حوالی ظهر دلگیر تابستون متوجه بشی فلانی رو از دست دادی. مگر اینکه از دست دادن کسی به معنی مردنش باشه. هیچ وقت کسی بهت زنگ نمیزنه و بگه هی! منو از دست دادی. اما آدم ها مداما بهت یادآوری میکنن که هی! داری از دستم میدی. ما فقط نمیفهمیم. شاید درست هم همین باشه. و بعد یک روز صبح یا حوالی ظهر دلگیر تابستون متوجه میشیم فلانی رو از دست دادیم. حالا تو هرچقدر بپرسی کی و چطور؟ من نمیدونم چی باید بگم. شاید یک چهارشنبه توی تاکسی. شاید هم یک جمعه وقتی چهارزانو روی تخت نشسته بودم. یا یک چهارشنبه شب. یا یک چهارشنبه دیگه. چند چهارشنبه دیگه باید تموم شه؟
از من اگر بپرسی از دست دادن تو یک روز اتفاق نمی‌افته. به مقدار کافی چهارشنبه و جمعه و روزهای دیگه ای رو سر میبره. قطره قطره خون. چکه چکه اتفاق می‌افته. از من اگر بپرسی.

... صد و بیست و نه با ضمه نون یا فتحه ...

... صد و نوزده، دیگر شماره ساعت گویا نیست ...

... صد و هجده، هیجده، هژده یا حتی هیژده ...

یک ,چهارشنبه ,رو ,کسی ,روز ,بپرسی ,از دست ,یک روز ,یک چهارشنبه ,دلگیر تابستون ,ظهر دلگیر ,دلگیر تابستون متوجه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آژانس آرزوی آسمان آبی وبگاه شخصی محمد عنبرسوز سایت علمی و پژوهشی آسمان KINDER MARKET شہر ملا یرو طب سنتی خودنویس ارزهای دیجیتال محصول شوینده پاک کننده آنچه باید درباره گوشی موبایل و ترفندهای گوشی موبایل بدانید. دانلود ترانه و موزیک